top_panel
Úvodní strana
O společnosti
Výroba
Certifikace
Reference
Kontakty

   O společnosti

   Již déle než 10 let ručí firma ARMA BAU s.r.o. za vynikající výkony ve službách stavebního průmyslu. V oblasti zpracování betonářské oceli se odedávna vyznačujeme výkonností, kvalitou a spolehlivostí v kombinaci s technickými inovacemi. Moderní strojní vybavení stejně jako motivovaní a vyškolení zaměstnanci garantují nejvyšší flexibilitu.

Naše silné stránky:
Komplexní služby - Pokrýváme celé spektrum služeb v oblasti zpracování betonářské oceli. Stříhání, ohýbání a svařování armovací oceli včetně ukládky - vše od jednoho kompetentního partnera.

Kompetence - Naši angažovaní a odborně kompetentní zaměstnanci provázejí naše zákazníky s profesionální projektovou organizací od vzniku projektu až po výrobu.

Kvalita - S podporou moderních výrobních technologií nabízíme přesnou kvalitu výroby, realizaci v požadovaných termínech, a tak plníme - nejen prostřednictvím složky celkové ceny - ekonomické cíle našich zákazníků.

Technika - Jsme schopni nabídnout široké spektrum inovací a řešení pro individuální potřeby. V oblasti prefabrikace ocelových výztuží naši zákazníci profitují z naší dlouholeté práce na vývoji a z naší zkušenosti v tomto oboru.


   © ARMA BAU s.r.o., design Mgr. Stanislav Mikyška